CK Tar-Tour

Fatima (zájazd)

priťahuje veriacich z celého sveta. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu v roku 1917 zjavila trom malým deťom - pastierikom nadprirodzená bytosť, ktorá sa neskôr predstavila ako "Pani Posvätného ruženca.

Praha

Spišská Kapitula

Lurdy (zájazdy)

Lurdy patria medzi najznámejšie pútnické miesta kresťanov, ktorí začali putovať do mesta po mariánskom zjavení v roku 1858. Zjavenie sa udialo Bernadette Soubirousovej.

Spišská Kapitula

Praha

Praha

Česko Poľsko Rakúsko Taliansko

Coronavírus


Milí priatelia

ďakujeme vám za prejavenú dôveru a trpezlivosť v týchto extrémne náročných časoch, v ktorých sme aj my doteraz museli pozastaviť všetky naplánované cesty až do konca roka 2020.

Dňa 20.4.2020 Úrad vlády SR ohlásil postupné uvoľňovanie opatrení, ktoré však ani v jednej zo štyroch fáz nespomína zmiernenie opatrení priamo ovplyvňujúcich služby cestovných kancelárií.

S blížiacim sa letným obdobím, ktoré je pre cestovní kancelárie najvýznamnejším obdobím roka, nie je vládnym návrhom riešená problematika cestovných kancelárií a ich klientov, čím pokračuje stav neistoty na ďalšie obdobie. Preto sme nútení zatiaľ len čakať, ako sa bude situácia vyvíjať a podľa vývoja budeme operatívne reagovať a následne Vás budeme informovať o spôsobe riešenia naplánovaných jednotlivých ciest v lete a na jeseň.

Ďakujeme vám za podporu a pochopenie

Ing. Štefánia Gazdová

Zľavy pre autobusové zájazdy na rok 2020 🚌

Vernostná zľava: 2% - klienti, ktorí sa s Ck TAR - TOUR zúčastnili zájazdu v roku 2017 alebo 2018 alebo 2019

Zľavy sú poskytované zo základnej ceny zájazdu

Svaty Martin fatimska Panna Maria


Rím - pohodlnšie

Doprava: autobusom

Taliansko

Cena zájazdu: 345 €
  1. Zájazd zrušený: 12.10. - 18.10. 2020

Cena zahŕňa:

doprava, sprievodca, 5x ubytovanie s raňajkami, DPH, povolenie vjazdu autobusu do širšieho okruhu Ríma, DPH

Program:

1. deň

Odchod zo Slovenska cca o 7.00 hod., neskôr večer príchod na ubytovanie v Taliansku, nocľah.

2. deň

Na obed príchod do Vatikánu- prehliadka. Vatikánsky mestský štát, je najmenší štát sveta. Nachádza sa ako malá enkláva v strede Ríma. Vlastné územie Vatikánu zahrňuje Bazilika sv. Petra, Svätopeterské námestie s Apoštolským palácom a vatikánske záhrady ,večer príchod na ubytovanie, nocľah.

3. deň

V prípade prítomnosti sv. Otca v Ríme, účasť na audiencii vo Vatikáne, prechádzka ku Anjelskému hradu - Castel Sant'Angelo - mohutná kruhová stavba týčiaca sa nad riekou Tiber , ktorú dal postaviť v 2. st. cisár Hadrián ako mauzóleum. V 6. storočí dostal hrad svoje dnešné meno. Anjelským mostom prejdeme na stredoveké Námestie Piazza Navona , kde možno obdivovať priečelia renesančných budov, chrámov a barokové fontány, nocľah

4. deň

Bazilika Santa Maria Maggiore - chrám Panny Márie Snežnej - pre Slovákov je to obzvlášť významná svätyňa – tu sa slúžila prvýkrát sv. omša v staroslovienskom jazyku, Fontána di Trevi – jedna z najkrajších barokových fontán v Taliansku, Španielske námestie , Panteon – najlepšie zachované antická pamiatka v Ríme , nocľah

5. deň

Bazilika sv. Pavla za hradbami ( vybudovaná je nad hrobom sv. apoštola Pavla), antický Rím – Koloseum, cisárske fóra, Fórum Romanum, Kapitol, nocľah

6. deň

Lateránska bazilika – Matka všetkých chrámov (pôvodne sídlo pápeža), Sväté schody, bazilika sv. Klimenta (uložené sú tu relikvie sv. Cyrila), metrom presun ku autobusu, nočný prejazd na Slovensko

7. deň

Návrat na Slovensko cca o 12.00 00 hod.

CK si vyhradzuje právo v prípade nutnosti program zájazdu zmeniť

Ďalšie informácie:

Nástupné miesto:
Ružomberok ( minimálny počet 5 os.): 18 €
Žilina ( minimálny počet 5 os.): 15 €
Zvolen, Banská Bystrica ( spolu minimálny počet 7 €): 15 €
Trenčín ( min. počet 5. os.): 13 €
Nitra min.( min. počet 5 os. ): 13 €
Trnava ( min. 4. os.): 12 €
Bratislava : bez poplatku

Iné možné výdaje v zahraničí:
Cestovné lístky na metro spolu : cca 18 €

Ubytovanie:

Ubytovanie: 2 prípadne 3 posteľové izby s vlastným soc. zariadením
Raňajky – 5x kontinentálne

Nepovinné príplatky:

Miestenka na sedadlá v prvej polovici autobusu: 7 €
Komplexné poistenie: 14 €