CK Tar-Tour

Spišská Kapitula

Lurdy (zájazdy)

Lurdy patria medzi najznámejšie pútnické miesta kresťanov, ktorí začali putovať do mesta po mariánskom zjavení v roku 1858. Zjavenie sa udialo Bernadette Soubirousovej.

Praha

Spišská Kapitula

Praha

Praha

Fatima (zájazd)

priťahuje veriacich z celého sveta. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu v roku 1917 zjavila trom malým deťom - pastierikom nadprirodzená bytosť, ktorá sa neskôr predstavila ako "Pani Posvätného ruženca.
Česko Medžugorie (Bosna a Hercegovina) Nemecko Rakúsko Taliansko

Vernostná zľava: 2% - klienti, ktorí sa s Ck TAR - TOUR zúčastnili zájazdu v roku 2017 a 2018

Svaty Martin fatimska Panna Maria


Vianočné trhy Budapešť - Godollo

Doprava: autobusom

Maďarsko

Cena zájazdu: 35 €
  1. Uskutočnený zájazd: 13.12. - 13.12. 2018

Cena zahŕňa:

doprava, sprievodca, DPH

Program:

Odchod z Bratislavy o 6.30 hod., Hlavná železničná stanica, doobeda návšteva jedného z najpozoruhodnejších barokových pamiatok v Maďarsku, barokový palác Godollo. V roku 1861 darovala Uhorská vláda tento palác cisárovi Františkovi I. pri príležitosti jeho korunovácie za uhorského kráľa ako letné sídlo. Veľmi rada tu trávila čas jeho manželka Alžbeta (Sisi), ktorá mala k Maďarom vrúcny vzťah, poobede príchod do Budapešti, krátka prehliadka historickej časti mesta , po prehliadke si návštevníci môžu vychutnať čarovnú atmosféru Vianočných trhov . Na Vörösmartyho námestí sa koná 16. ročník tradičných vianočných trhov, ktoré patria medzi desať najkrajších v Európe. Zvláštnosťou tohto trhu je, že je otvorený od 27.novembra do 31. decembra, teda aj po vianočných sviatkoch, návrat do Bratislavy cca o 22.00 hod.

CK si vyhradzuje právo v prípade nutnosti program zájazdu zmeniť

Ďalšie informácie:

Vstup: Zámok Godolo od 2500 – 3500 Ft

Blizsie info zasleme mailom - kontakty.