CK Tar-Tour

Spišská Kapitula

Praha

Spišská Kapitula

Fatima (zájazd)

priťahuje veriacich z celého sveta. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu v roku 1917 zjavila trom malým deťom - pastierikom nadprirodzená bytosť, ktorá sa neskôr predstavila ako "Pani Posvätného ruženca.

Lurdy (zájazdy)

Lurdy patria medzi najznámejšie pútnické miesta kresťanov, ktorí začali putovať do mesta po mariánskom zjavení v roku 1858. Zjavenie sa udialo Bernadette Soubirousovej.

Praha

Praha

Belgicko Česko Francúzsko Holandsko Medžugorie (Bosna a Hercegovina) Nemecko Poľsko Portugalsko Rakúsko Rusko Španielsko Taliansko

Vernostná zľava: 2% - klienti, ktorí sa s Ck TAR - TOUR zúčastnili zájazdu v roku 2017 a 2018

Zľavu za včasný nákup a vernostnú zľavu možno spočítať

Svaty Martin fatimska Panna Maria


FRAUENKIRCHEN - KITSEE (návšteva čokoládovne pred Veľkou nocou)

Doprava: autobusom

Rakúsko

Cena zájazdu: 28 €
  1. Termín zájazdu: 06.04. - 06.04. 2019

Cena zahŕňa:

doprava, sprievodca

Program:

Odchod z Bratislavy o 8.30 hod. pred obedom príchod do najväčšieho pútnického miesta Burgenlandu Frauenkirchen (v roku 2014 slávilo 690. výročie prvej historickej zmienky), prehliadka areálu V 16. storočí bol kostol zničený Turkami, zachoval sa len obraz Matky Božej, ku ktorému stále prichádzali pútnici, aj keď sa nachádzal medzi ruinami. V 17. storočí sem boli pozvaní členovia františkánskeho rádu a za významnej pomoci Pavla Esterhazyho vybudovali nový chrám aj kláštor. Najcennejším pokladom pútnického kostola je posvätná socha Panny Márie s Ježiškom a posvätný obraz, ktorý sa zachoval pri plienení kostola. V okolí kostola je vybudovaná kalvária a sprístupnená je i časť františkánskeho kláštora. Poobede zastávka v čokoládovni v Kitsee a na okraji mesta zastávka v nákupnom centre. Návrat do Bratislavy cca o 17.00 hod.

CK si vyhradzuje právo v prípade nutnosti program zájazdu zmeniť

Ďalšie informácie:

Možné výdaje:
Milodar v kostole cca 1,50 € na osobu

Nepovinné príplatky:

Komplexné poistenie: 2 €
Miestenka : 3€