CK Tar-Tour

Spišská Kapitula

Praha

Fatima (zájazd)

priťahuje veriacich z celého sveta. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu v roku 1917 zjavila trom malým deťom - pastierikom nadprirodzená bytosť, ktorá sa neskôr predstavila ako "Pani Posvätného ruženca.

Praha

Praha

Lurdy (zájazdy)

Lurdy patria medzi najznámejšie pútnické miesta kresťanov, ktorí začali putovať do mesta po mariánskom zjavení v roku 1858. Zjavenie sa udialo Bernadette Soubirousovej.

Spišská Kapitula

Vernostná zľava: 2% - klienti, ktorí sa s Ck TAR - TOUR zúčastnili zájazdu v roku 2017 a 2018

Svaty Martin fatimska Panna Maria


Salzburg a Berchtesgaden Hitlerovo sídlo

Doprava: autobusom

Nemecko

Cena zájazdu: 165 €
  1. Uskutočnený zájazd: 24.08. - 25.08. 2019

Cena zahŕňa:

doprava a všetky parkoviská, 1 x nocľah s raňajkami, sprievodca, DPH, poistenie insolventnosti CK, pobytová taxa

Program:

1. deň

Odchod z Bratislavy cca o 6.00 hodine, poobede cca o 13.00 hodine príchod do Berchtesgaden časť Hintereck, odkiaľ sa špeciálnymi autobusmi presunieme na Obersalzberg. Odtiaľto pokračuje cesta pešo dlhým tunelom ku výťahu, ktorý má konečnú stanicu na horskej chate Kehlsteinhaus " Orlie hniezdo" , bývalé sídlo Adolfa Hitlera " . V prípade jasného počasia sa návštevníkovi naskytne krásny pohľad na veľkolepú scenériu skalnatých štítov a jazier, navečer príchod na ubytovanie v Salzburgu, nocľah.

2. deň

Raňajky, doobeda prehliadka Salzburgu, pre veľký počet cirkevných inštitúcii a sakrálnych stavieb je tiež prezývaný aj " Nemecký Rím". Na Dámskom námestí sa nachádza impozantný Dóm, arcibiskupský palác, na Rezidenz Platz upúta baroková Neptúnová fontána a bývalá biskupská rezidencia. Malebnými historickými uličkami sa dá dostať ku Mozartovmu rodnému dom , prechádzka záhradami zámočku Mirabell - bol postavený arcibiskupom Dietrichom, dnes slúži na kultúrne účely, odchod poobede cca o 14.00 hodine, návrat do Bratislavy cca o 22.00 hodine

CK si vyhradzuje právo v prípade nutnosti program zájazdu zmeniť

Nepovinné príplatky:

Komplexné positenie: 4 €
Miestenka: 7 €
Jednoposteľová izba: 25 €