CK Tar-Tour

Spišská Kapitula

Lurdy (zájazdy)

Lurdy patria medzi najznámejšie pútnické miesta kresťanov, ktorí začali putovať do mesta po mariánskom zjavení v roku 1858. Zjavenie sa udialo Bernadette Soubirousovej.

Fatima (zájazd)

priťahuje veriacich z celého sveta. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu v roku 1917 zjavila trom malým deťom - pastierikom nadprirodzená bytosť, ktorá sa neskôr predstavila ako "Pani Posvätného ruženca.

Spišská Kapitula

Praha

Praha

Praha

Česko Poľsko Rakúsko Rusko Taliansko

Coronavírus


Milí priatelia

ďakujeme vám za prejavenú dôveru a trpezlivosť v týchto extrémne náročných časoch, v ktorých sme aj my doteraz museli pozastaviť všetky naplánované cesty až do konca roka 2020.

Uskutoční sa iba zájazd Mariazell Národná púť 19.9.2020


Dňa 20.4.2020 Úrad vlády SR ohlásil postupné uvoľňovanie opatrení, ktoré však ani v jednej zo štyroch fáz nespomína zmiernenie opatrení priamo ovplyvňujúcich služby cestovných kancelárií.

S blížiacim sa letným obdobím, ktoré je pre cestovní kancelárie najvýznamnejším obdobím roka, nie je vládnym návrhom riešená problematika cestovných kancelárií a ich klientov, čím pokračuje stav neistoty na ďalšie obdobie. Preto sme nútení zatiaľ len čakať, ako sa bude situácia vyvíjať a podľa vývoja budeme operatívne reagovať a následne Vás budeme informovať o spôsobe riešenia naplánovaných jednotlivých ciest v lete a na jeseň.

Ďakujeme vám za podporu a pochopenie

Ing. Štefánia Gazdová

Zľavy pre autobusové zájazdy na rok 2020 🚌

Vernostná zľava: 2% - klienti, ktorí sa s Ck TAR - TOUR zúčastnili zájazdu v roku 2017 alebo 2018 alebo 2019

Zľavy sú poskytované zo základnej ceny zájazdu

Svaty Martin fatimska Panna Maria


Púť s Rádiom Lumen do Krakova - Lagiewniki

Zebrydowská kalvária - Lagiewniki - Čenstochová

Doprava: autobusom

Poľsko

Cena zájazdu: 105 €
  1. Uskutočnený zájazd: 08.05. - 10.05. 2020

Cena zahŕňa:

Doprava, 2 x nocľah pútnické domy 2 a 3 a 4 posteľové izby s vlastným sociálnym zariadením, DPH, 1 x raňajky, poistenie insolventnosti, 1 x večera, sprievodca, kňaz

Program:

1. deň

Odchod z Bratislavy o 6.45 hod., z Trnavy o 7.45 (pri minimálnom počte 5 osôb), o 8.45 z Trenčína (pri minimálnom počte 5 osôb) zo Žiliny o 9.45. Poobede príchod do Lagiewnik. Vzhľadom k tomu, že počas hlavnej púte, kedy tu bude veľký počet pútnikov, bude prehliadka pútnického areálu takmer nemožná, urobíme si ju deň pred hlavnou slávnosťou. Po prehliadke Centra Božieho milosrdenstva urobíme prehliadku centra Svätého otca Jána Pavla II. - " trvalý domov Svätého otca Jána Pavla II .Večer príchod na ubytovanie na Zebrzydowskej Kalwárii, prehliadka chrámu, účasť na slávnostnom zakrývaní milostivého obrazu, nocľah.

2. deň

Doobeda účasť na náboženskom programe v Lagiewnikach - Národná púť s rádiom Lumen, večer príchod do Čenstochovej - národná svätyňa Poľska, kaplnka s milostivým obrazom Panny Márie - Kráľovnej Poľska, ubytovanie, nocľah.

3. deň

Raňajky, svätá omša, prehliadka pútnického areálu, ktorý ukrýva veľké množstvo sakrálnych stavieb – bazilika, kaplnky, kláštorné budovy, krížová cesta návrat na Kysuce cca o 18.30, Trenčína cca o 20.00 hod., do Trnavy cca o 21.00 hod.,do Bratislavy cca o 22.00 hod.

CK si vyhradzuje právo v prípade nutnosti program zájazdu zmeniť

Nepovinné príplatky:

miestenka v prvej polovici autobusa: 7 €
komplexné poistenie 6 €
1 posteľová izba 15 €