CK Tar-Tour

Fatima (zájazd)

priťahuje veriacich z celého sveta. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu v roku 1917 zjavila trom malým deťom - pastierikom nadprirodzená bytosť, ktorá sa neskôr predstavila ako "Pani Posvätného ruženca.

Praha

Spišská Kapitula

Lurdy (zájazdy)

Lurdy patria medzi najznámejšie pútnické miesta kresťanov, ktorí začali putovať do mesta po mariánskom zjavení v roku 1858. Zjavenie sa udialo Bernadette Soubirousovej.

Praha

Spišská Kapitula

Praha

Nemecko Rakúsko Taliansko

Vernostná zľava: 2% - klienti, ktorí sa s Ck TAR - TOUR zúčastnili zájazdu v roku 2017 a 2018

Svaty Martin fatimska Panna Maria


Salzburg a Berchtesgaden Hitlerovo sídlo

Doprava: autobusom

Nemecko

Cena zájazdu: 165 €
  1. Termín zájazdu: 24.08. - 25.08. 2019

Cena zahŕňa:

doprava a všetky parkoviská, 1 x nocľah s raňajkami, sprievodca, DPH, poistenie insolventnosti CK, pobytová taxa

Program:

1. deň

Odchod z Bratislavy cca o 6.00 hodine, poobede cca o 13.00 hodine príchod do Berchtesgaden časť Hintereck, odkiaľ sa špeciálnymi autobusmi presunieme na Obersalzberg. Odtiaľto pokračuje cesta pešo dlhým tunelom ku výťahu, ktorý má konečnú stanicu na horskej chate Kehlsteinhaus " Orlie hniezdo" , bývalé sídlo Adolfa Hitlera " . V prípade jasného počasia sa návštevníkovi naskytne krásny pohľad na veľkolepú scenériu skalnatých štítov a jazier, navečer príchod na ubytovanie v Salzburgu, nocľah.

2. deň

Raňajky, doobeda prehliadka Salzburgu, pre veľký počet cirkevných inštitúcii a sakrálnych stavieb je tiež prezývaný aj " Nemecký Rím". Na Dámskom námestí sa nachádza impozantný Dóm, arcibiskupský palác, na Rezidenz Platz upúta baroková Neptúnová fontána a bývalá biskupská rezidencia. Malebnými historickými uličkami sa dá dostať ku Mozartovmu rodnému dom , prechádzka záhradami zámočku Mirabell - bol postavený arcibiskupom Dietrichom, dnes slúži na kultúrne účely, odchod poobede cca o 14.00 hodine, návrat do Bratislavy cca o 22.00 hodine

CK si vyhradzuje právo v prípade nutnosti program zájazdu zmeniť

Nepovinné príplatky:

Komplexné positenie: 4 €
Miestenka: 7 €
Jednoposteľová izba: 25 €