CK Tar-Tour

Spišská Kapitula

Praha

Fatima (zájazd)

priťahuje veriacich z celého sveta. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu v roku 1917 zjavila trom malým deťom - pastierikom nadprirodzená bytosť, ktorá sa neskôr predstavila ako "Pani Posvätného ruženca.

Praha

Spišská Kapitula

Lurdy (zájazdy)

Lurdy patria medzi najznámejšie pútnické miesta kresťanov, ktorí začali putovať do mesta po mariánskom zjavení v roku 1858. Zjavenie sa udialo Bernadette Soubirousovej.

Praha

Česko Poľsko Rakúsko Taliansko

Coronavírus


Milí priatelia

ďakujeme vám za prejavenú dôveru a trpezlivosť v týchto extrémne náročných časoch, v ktorých sme aj my doteraz museli pozastaviť všetky naplánované cesty až do konca roka 2020.

Dňa 20.4.2020 Úrad vlády SR ohlásil postupné uvoľňovanie opatrení, ktoré však ani v jednej zo štyroch fáz nespomína zmiernenie opatrení priamo ovplyvňujúcich služby cestovných kancelárií.

S blížiacim sa letným obdobím, ktoré je pre cestovní kancelárie najvýznamnejším obdobím roka, nie je vládnym návrhom riešená problematika cestovných kancelárií a ich klientov, čím pokračuje stav neistoty na ďalšie obdobie. Preto sme nútení zatiaľ len čakať, ako sa bude situácia vyvíjať a podľa vývoja budeme operatívne reagovať a následne Vás budeme informovať o spôsobe riešenia naplánovaných jednotlivých ciest v lete a na jeseň.

Ďakujeme vám za podporu a pochopenie

Ing. Štefánia Gazdová

Zľavy pre autobusové zájazdy na rok 2020 🚌

Vernostná zľava: 2% - klienti, ktorí sa s Ck TAR - TOUR zúčastnili zájazdu v roku 2017 alebo 2018 alebo 2019

Zľavy sú poskytované zo základnej ceny zájazdu

Svaty Martin fatimska Panna Maria


Mariazell - Národná púť

Doprava: autobusom

Rakúsko

Cena zájazdu: od 30 do 42 €
  1. Zájazd zrušený: 19.09. - 19.09. 2020

Cena zahŕňa:

Doprava , sprievodca, poistenie insolventnosti CK, DPH

Program:

Mariazell - podľa legendy v roku 1157 opát z benediktínskeho kláštora St. Lambrechta poslal do oblasti dnešného Mariazellu mnícha Magnusa, ktorý tu mal za úlohu poskytnúť duchovnú starostlivosť a podporu tunajším ľuďom. So sebou si vzal sošku Panny Márie . Takmer pred cieľom mu spadla do cesty obrovská skala, ktorá mu nedovoľovala pokračovať v púti a tak sa Magnus so svojou modlitbou obrátil o pomoc na Božiu Matku. Skala sa rozštiepila a mních mohol pokračovať ďalej. Po príchode do cieľa Magnus postavil pre sošku prístrešok, ktorý slúžil ako kaplnka. Prístrešok dostal názov „Mária v cele“ a stal sa centrom duchovného života a aj cieľom pútnikov. Pre veriacich Rakúšanov je Mariazell spolu s nádherným pútnickým chrámom a milostivým oltárom Panny Márie najväčšou národnou svätyňou.

CK si vyhradzuje právo v prípade nutnosti program zájazdu zmeniť

Ďalšie informácie:

42 € (Žilina, Ružomberok)
38€ (Trenčín)
30€ (Bratislava)

Odchod a nástupné miesta:
Ružomberok – železničná stanica (pri minimálnom počte osôb 8 osôb): 3.00hod.
Žilina – parkovisko Hypertesco: 4.00 hod.
Trenčín - železničná stanica (pri minimálnom počte osôb 8 osôb): 5.00 hod.
Bratislava Hlavná železničná stanica : 7.15 hod
Príchod do Mariazellu cca o 11.30 hod., prehliadka chrámu ( kaplnka s milostivou soškou Panny Márie s dieťatkom), účasť na slávnostnej slovenskej sv. omši , osobné voľno, krížová cesta, odchod z pútnického miesta cca o 16.15 hod., príchod do Bratislavy cca o 20.00 hod., do Trenčína cca o 22.00 hod, o do Žiliny cca o 23.00, do Ružomberku cca o 24.00

Nepovinné príplatky:

Komplexné poistenie: 2 €
Miestenka v prvej polovici autobusa: 4 €