CK Tar-Tour

Praha

Lurdy (zájazdy)

Lurdy patria medzi najznámejšie pútnické miesta kresťanov, ktorí začali putovať do mesta po mariánskom zjavení v roku 1858. Zjavenie sa udialo Bernadette Soubirousovej.

Spišská Kapitula

Praha

Spišská Kapitula

Praha

Fatima (zájazd)

priťahuje veriacich z celého sveta. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu v roku 1917 zjavila trom malým deťom - pastierikom nadprirodzená bytosť, ktorá sa neskôr predstavila ako "Pani Posvätného ruženca.
Česko Poľsko Rakúsko Rusko Slovensko Taliansko

Coronavírus


Milí priatelia

ďakujeme vám za prejavenú dôveru a trpezlivosť v týchto extrémne náročných časoch, v ktorých sme aj my doteraz museli pozastaviť všetky naplánované cesty až do 20.7.2020

Dňa 20.4.2020 Úrad vlády SR ohlásil postupné uvoľňovanie opatrení, ktoré však ani v jednej zo štyroch fáz nespomína zmiernenie opatrení priamo ovplyvňujúcich služby cestovných kancelárií.

S blížiacim sa letným obdobím, ktoré je pre cestovní kancelárie najvýznamnejším obdobím roka, nie je vládnym návrhom riešená problematika cestovných kancelárií a ich klientov, čím pokračuje stav neistoty na ďalšie obdobie. Preto sme nútení zatiaľ len čakať, ako sa bude situácia vyvíjať a podľa vývoja budeme operatívne reagovať a následne Vás budeme informovať o spôsobe riešenia naplánovaných jednotlivých ciest v lete a na jeseň.

Ďakujeme vám za podporu a pochopenie

Ing. Štefánia Gazdová

Zľavy pre autobusové zájazdy na rok 2020 🚌

Vernostná zľava: 2% - klienti, ktorí sa s Ck TAR - TOUR zúčastnili zájazdu v roku 2017 alebo 2018 alebo 2019

Zľavy sú poskytované zo základnej ceny zájazdu

Svaty Martin fatimska Panna Maria


Mariazell - Národná púť

Doprava: autobusom

Rakúsko

Cena zájazdu: od 30 do 42 €
  1. Termín zájazdu: 19.09. - 19.09. 2020

Cena zahŕňa:

Doprava , sprievodca, poistenie insolventnosti CK, DPH

Program:

Mariazell - podľa legendy v roku 1157 opát z benediktínskeho kláštora St. Lambrechta poslal do oblasti dnešného Mariazellu mnícha Magnusa, ktorý tu mal za úlohu poskytnúť duchovnú starostlivosť a podporu tunajším ľuďom. So sebou si vzal sošku Panny Márie . Takmer pred cieľom mu spadla do cesty obrovská skala, ktorá mu nedovoľovala pokračovať v púti a tak sa Magnus so svojou modlitbou obrátil o pomoc na Božiu Matku. Skala sa rozštiepila a mních mohol pokračovať ďalej. Po príchode do cieľa Magnus postavil pre sošku prístrešok, ktorý slúžil ako kaplnka. Prístrešok dostal názov „Mária v cele“ a stal sa centrom duchovného života a aj cieľom pútnikov. Pre veriacich Rakúšanov je Mariazell spolu s nádherným pútnickým chrámom a milostivým oltárom Panny Márie najväčšou národnou svätyňou.

CK si vyhradzuje právo v prípade nutnosti program zájazdu zmeniť

Ďalšie informácie:

42 € (Žilina, Ružomberok)
38€ (Trenčín)
30€ (Bratislava)

Odchod a nástupné miesta:
Ružomberok – železničná stanica (pri minimálnom počte osôb 8 osôb): 3.00hod.
Žilina – parkovisko Hypertesco: 4.00 hod.
Trenčín - železničná stanica (pri minimálnom počte osôb 8 osôb): 5.00 hod.
Bratislava Hlavná železničná stanica : 7.15 hod
Príchod do Mariazellu cca o 11.30 hod., prehliadka chrámu ( kaplnka s milostivou soškou Panny Márie s dieťatkom), účasť na slávnostnej slovenskej sv. omši , osobné voľno, krížová cesta, odchod z pútnického miesta cca o 16.15 hod., príchod do Bratislavy cca o 20.00 hod., do Trenčína cca o 22.00 hod, o do Žiliny cca o 23.00, do Ružomberku cca o 24.00

Nepovinné príplatky:

Komplexné poistenie: 2 €
Miestenka v prvej polovici autobusa: 4 €