CK Tar-Tour

Spišská Kapitula

Spišská Kapitula

Praha

Lurdy (zájazdy)

Lurdy patria medzi najznámejšie pútnické miesta kresťanov, ktorí začali putovať do mesta po mariánskom zjavení v roku 1858. Zjavenie sa udialo Bernadette Soubirousovej.

Praha

Fatima (zájazd)

priťahuje veriacich z celého sveta. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu v roku 1917 zjavila trom malým deťom - pastierikom nadprirodzená bytosť, ktorá sa neskôr predstavila ako "Pani Posvätného ruženca.

Praha

Belgicko Česko Holandsko Medžugorie (Bosna a Hercegovina) Nemecko Rakúsko Rusko Taliansko

Vernostná zľava: 2% - klienti, ktorí sa s Ck TAR - TOUR zúčastnili zájazdu v roku 2017 a 2018

Svaty Martin fatimska Panna Maria


Praha – Zámok Moritzburg – Dražďany

Česko Nemecko

Cena zájazdu: 160 €
  1. Termín zájazdu: 26.07. - 28.07. 2019

Cena zahŕňa:

doprava zájazdovým luxbusom, ubytovanie v ***hoteli Globus v Prahe , raňajky formou bufetových stolov, sprievodca zájazdu, DPH, poistenie CK pre prípad insolventnosti.

Program:

1. deň

Odchod z Bratislavyz Hlavnej žlezničnej stanice: o 7.30 hod., príchod do Prahy okolo poobedia. Pešia prehliadka historického centra mesta.Hradčany, miesto kde sa začala písať história mesta, krátka prehliadka exteriéru areálu Pražského hradu. Po Zámockých schodoch zídeme na Malú Stranu, osobné voľno, nocľah

2. deň

Po raňajkách cesta pokračuje na barokový lovecký zámok v Moritzburgu, návšteva výstavy Tři oříšky pro Popelku, kde môžete na pôvodnom mieste natáčania objaviť čaro najkrajšej vianočnej filmovej rozprávky. Okolo obeda odchod do Drážďan, prehliadka historického centra mesta s jeho najznámejšími pamiatkami : Zwinger – kráľovský palác, Hofkirche- katedrálny dvorný kostol, Frauenkirche – kostol ktorý bol úplne zničený pri bombardovaní počas 2.svet.vojny , Bruhl Terasse – „Balkón Európy“ . Nocľah v Prahe

3. deň

Dokončenie prehliadky Prahy: Staromestské Námestie s radnicou a povestným orlojom, pomník Jána Husa, Týnsky chrám, Prašná brána, Karlova univerzita, odchod z Prahy poobede, návrat do Bratislavy cca o 21.00 od.

CK si vyhradzuje právo v prípade nutnosti program zájazdu zmeniť

Ďalšie informácie:

Ceny vstupov celkom : cca 25 €

Nepovinné príplatky:

Komplexné cestovné poistenie v poisťovni Union: 6 €
Miestenka v prednej polovici autobusu: 7 €