CK Tar-Tour

Lurdy (zájazdy)

Lurdy patria medzi najznámejšie pútnické miesta kresťanov, ktorí začali putovať do mesta po mariánskom zjavení v roku 1858. Zjavenie sa udialo Bernadette Soubirousovej.

Fatima (zájazd)

priťahuje veriacich z celého sveta. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu v roku 1917 zjavila trom malým deťom - pastierikom nadprirodzená bytosť, ktorá sa neskôr predstavila ako "Pani Posvätného ruženca.

Praha

Praha

Spišská Kapitula

Spišská Kapitula

Praha

Belgicko Česko Francúzsko Holandsko Medžugorie (Bosna a Hercegovina) Nemecko Poľsko Portugalsko Rakúsko Rusko Španielsko Taliansko

Zľavy pre autobusové zájazdy na rok 2019 🚌

Pri objednávke zájazdu a úhrade zálohy do 31.01.2019 - 10% zo základnej ceny zájazdu

Vernostná zľava: 2% - klienti, ktorí sa s Ck TAR - TOUR zúčastnili zájazdu v roku 2017 a 2018

Zľavu za včasný nákup a vernostnú zľavu možno spočítať

Svaty Martin fatimska Panna Maria


Púť s Rádiom Lumen do Krakova - Lagiewniki

Lagiewniki - Čenstochová - Krakov

Doprava: autobusom

Poľsko

Cena zájazdu: 165 €
  1. Termín zájazdu: 03.05. - 05.05. 2019

Cena zahŕňa:

Doprava, 2 x nocľah Dom Duchpastiersky v Lagiewnikach 2 a 3 posteľové izby s vlastným sociálnym zariadením, DPH, 2 x raňajky, poistenie insolventnosti, sprievodca

Pozor - všimnúť si!:

Zájazd sa zrealizuje pri minimálnom počte osôb 38

Program:

1. deň

Odchod: z Bratislavy o 6.15 hod., Motorest Zeleneč o 6.50 hod., z Trnavy (len pri minimálnom počte 3 osoby) o 7.10 hod., z Nitry (len pri minimálnom počte 3 osoby) o 8.00 hod., zo Zvolena ( len pri minimálnom počte 3 osoby) 9.15 hod., z Ružomberka zo železničnej stanice o10.45 Poobede príchod do Čenstochovej - národná svätyňa Poľska, kaplnka s milostivým obrazom Panny Márie - Kráľovnej Poľska, prehliadka pútnického areálu, ktorý ukrýva veľké množstvo sakrálnych stavieb – bazilika, kaplnka s milostivým obrazom PannyMárie, kláštorné budovy, krížová cesta. Neskôr večer do Krakova – Lagievniki, nocľah .

2. deň

Doobeda účasť na náboženskom programe - Národná púť s rádiom Lumen, navečer cca o 17.00 hod., kto bude mať záujem môže sa zúčastniť večernej prehliadky historického centra Krakova (Hlavné námestie, Sukenica, Mariánsky chrám ), kto nebude mať záujem o prehliadku mesta Krakov, môže zostať v centre Božieho Milosrdenstva, nocľah ( aj druhý nocľah je na tom istom mieste v Lagiewnikach v centre Božieho Milosrdenstva).

3. deň

Doobeda pobyt v centre Božieho Milosrdenstva , účasť na miestnej sv. omši, na obed prehliadka novovybudovaného centra Svätého otca Jána Pavla II. - " trvalý domov Svätého otca Jána Pavla II ", areál zahŕňa: dom rekolekcii, pútnický dom, konferenčné miestnosti. Srdcom areálu je chrám sv. Jána Pavla II,, kaplnka relikvie sv. Otca Jána Pavla II. - v sklenenej ampulke sa nachádza krv sv. otca (dar z rímskej nemocnice Gemeli), okolo Kaplnky relikvii sa vinie prstenec kaplniek zasvätených: sv. Kinge, sv. Jadwige, Panne Márii Loretánskej, Panne Márii Ludzmierzskej, Kňazská kaplnka - je napodobeninou kaplnky sv. Leonarda v Krakove na Waweli, kde slúžil svoju primičnú svätú omšu Karol Wojtyla, v tejto kaplnke sa nachádza platňa z hrobu sv. otca Jána Pavla II. z Vatikánu. Návrat do Ružomberku cca o 17.00 hod., do Zvolena cca o 18.00 hod, Nitry cca 19.30 hod., do Trnavy cca o 20.30, Bratislavy cca o 21.30 hod. – 22.00 hod.

CK si vyhradzuje právo v prípade nutnosti program zájazdu zmeniť

Nepovinné príplatky:

Komplexné poistenie: 6 €
príplatok za 1/1: 15 €
Miestenka v prvej polovici autobusa: 7 €