Vianočná Praha | CK Tar-Tour


CK Tar-Tour

Lurdy (zájazdy)

Lurdy patria medzi najznámejšie pútnické miesta kresťanov, ktorí začali putovať do mesta po mariánskom zjavení v roku 1858. Zjavenie sa udialo Bernadette Soubirousovej.

Praha

Spisska Kapitula

Spisska Kapitula

Fatima (zájazd)

priťahuje veriacich z celého sveta. Stala sa známym pútnickým miestom potom, ako sa tu v roku 1917 zjavila trom malým deťom - pastierikom nadprirodzená bytosť, ktorá sa neskôr predstavila ako "Pani Posvätného ruženca.

Praha

Praha

Medžugorie (Bosna a Hercegovina) Rakúsko Taliansko
Svaty Martin fatimska Panna Maria


Vianočná Praha

Doprava: autobusom

Česko

Cena zájazdu: 80 €
  1. Uskutočnený zájazd: 02.12. - 03.12. 2017

Cena zahŕňa:

doprava, sprievodca, 1x nocľah, 1 x raňajky, poistenie insolventnosti CK, DPH

Program:

1. deň

Odchod z Bratislavy z Hlavnej železničnej stanice o 7.00 hod., príchod do Prahy naobed prehliadka historickej časti mesta ( Staromestská radnica , Karlova univerzita, Prašná brána) spojená s účasťou na vianočných pražských trhoch na Staromestskom námestí a na Václavskom námestí, večer príchod na ubytovanie, nocľah.

2. deň

Odchod z ubytovania cca o 9.00 hod, cesta pokračuje na Hradčany, prechádzka okolo Strahovského kláštora (od 10.00 do 10.45 osobné voľno ,v rámci ktorého je možné zúčastniť sa aj sv. omše v kláštornom kostole), cesta ďalej vedie okolo Pražskej Lorety a Černínskeho paláca a pokračuje popri pekných renesančných šľachtických palacoch a arcibiskupského paláca ku Pražskému hradu a ku chrámu sv. Víta, po obede pokračujeme po Zámockých schodoch na rušné Malostranské námestie a prechádzka po známom stredovekom Karlovom moste, odchod z Prahy cca o 15.00 hod.- 15.30, návrat do Bratislavy bude cca o 20.30 – 21.00 hod.

CK si vyhradzuje právo v prípade nutnosti program zájazdu zmeniť

Povinný príplatok za nástuné miesto:

Poprad, Ružomberok: 18 €

Banská Bystrica, Zvolen: 15 €

Žilina: 15 €

Nitra (len pri počte minimálne 12 osôb spolu za obidve nástupné miesta): 12 €

Trenčín (len pri počte minimálne 12 osôb spolu za obidve nástupné miesta): 12 €

Trnava, ONV Zeleneč na diaľnici: 10 €

Bratislava: 0 €

Ubytovanie:

1 x 3*** hotel cca 30 minút autobusom od centra mesta : dvoj a trojposteľové posteľové izby s vlastným sociálnym zariadením

Nepovinné príplatky:

Komplexné poistenie: 4 € 1/1 posteľová izba: 15 € Vstupenka do chrámu sv. Víta, Zlatej uličky a kostola sv. Juraja – je to spoločná vstupenka : 260 Kč ( hradí sa až na mieste) ( tí ktorí si vstupenku nezakúpia, majú možnosť zdarma si pozrieť necelú prvú tretinu vnútra chrámu sv. Víta - predsieň, odkiaľ majú výhľad na väčšiu časť celého interiéru kostola) Miestenka v prvej polovici autobusa: 6 €